Wij maken gebruik van cookies voor onze service. Bezoek je onze website dan ga je akkoord met de cookies.

Ontmoet het team van Greinwalder & Partner

 

arjan_von_dorp

Arjan van Dorp

arjan.van.dorp@greinwalder.com

Tel. 06 - 282 46 319

Consultant | Marketing Specialist

 

ingrid_jonkersn

Ingrid Jonkers

ingrid.jonkers@greinwalder.com

Tel. +31 (6) 18 82 63 23

Consultant | Marketing Specialist

rhodi_klaring

Rhodi Klaring

rhodi.klaring@greinwalder.com

NL: 06 - 532 328 91

Consultant | Marketing Specialist

stellaschinnerl

Stella Schinnerl

stella.schinnerl@greinwalder.com

Tel. +49 89 450 98 1380

Coördinator Benelux

 

 

emielrodenburg

Emiel Rodenburg

emiel.rodenburg@greinwalder.com

Tel. +49 89 450 98 1388

Grafische Vormgeving en online Marketing Services

Tel. +498453408480

 

Grafische vormgeving

 

emielrodenburg

Emiel Rodenburg

Emiel.Rodenburg@greinwalder.com

Tel. +4989450981388

 

myriamkoenig

Myriam König

Myriam.Koenig@greinwalder.com

Tel: +4989450981371

 

michael_schaupp

Michael Schaupp

Michael.Schaupp@greinwalder.com

Tel. +4989450981374

 

olga_spengler

Olga Spengler

Olga.Spengler@greinwalder.com

 Tel. +4989450981373

 

thomasweller

Thomas Weller

Thomas.Weller@greinwalder.com

Tel. +4989450981376

Coördinatie international

 

andreanne_comtois

FR - Andreanne Comtois

Andreanne.Comtois@greinwalder.com

Tel. +4989450981381

 

luana_iaconisi

IT - Luana Iaconisi

Luana.Iaconisi@greinwalder.com

Tel: +4989450981348

 

monia_manetti

IT - Monia-Manett-mueller

Michael.Schaupp@greinwalder.com

Tel. +4989450981383

 

stellaschinnerl

NL - Stella Schinnerl

Stella.Schinnerl@greinwalder.com

 Tel. +4989450981387

 

barbara_ruiz

ES - Barbara Ruiz Aguilar

Productie

 

angelika_mirwald

Angelika Mirwald

Angelika.Mirwald@greinwalder.com

Tel. +4989450981364

 

petergiegerich

Peter Giegerich

Peter.Giegerich@greinwalder.com

Tel: +4989450981360

 

ralph_knill

Ralph Knill

Ralph.Knill@greinwalder.com

Tel. +4989450981362

 

thorstenecker

Thorsten Ecker

Thorsten.Ecker@greinwalder.com

 Tel. +4989450981361

 

Service Airpressure Bodyforming

 

daniel_filippitsch

Daniel Filippitsch

Bernhard.Maricnik@greinwalder.com

Tel. +4989450981375

gert_rechenmacher

Gerd Rechenmacher

zheng_ye_rechenmacher

Zheng Ye Rechenmacher

zye@airpressure-bodyforming.com

Tel. +436508888445

Directie

 

oliver_sekula

Oliver Sekula

Oliver.Sekula@greinwalder.com

Tel. +498945098130

 

thomas_nemmaier

Thomas Nemmaier

Thomas.Nemmaier@greinwalder.com

Tel. +498945098130