Wij maken gebruik van cookies voor onze service. Bezoek je onze website dan ga je akkoord met de cookies.

Strategische support

Ook voor fitnessondernemers is succes geen toeval! U vindt bij Greinwalder & Partner de partner voor succesvolle ondersteuning. Met als doelen:

  • Het winnen van nieuwe leden
  • Het langer behouden van leden
  • Het verhogen van rendement

 

De visie, manier van denken en het management bepalen in grote mate de kansen en het succes van een onderneming. De adviseurs van Greinwalder & Partner staan de ondernemer kritisch terzijde en vormen een klankbord waar het de toekomst en ontwikkeling van een club betreft. Terwijl grote investeringen worden gedaan, veroorloven slechts weinig ondernemers zich specialisten met ervaring in de branche. Als u voor deze stap kiest kunt u rekenen op onze inzet en toegevoegde waarde.

 

Erfolgsbringer

Samen knelpunten vinden en oplossen:

Erfolgsbringer

  • Marktanalyse
  • Analyse concurrentie
  • Positionering
  • Aanbod en faciliteiten
  • Prijsstrategie
  • Reclame
  • Lead afhandeling
  • Verkoop  
  • Corporate Design
  • Klantmanagement
  • Controlling

Gebiedsbescherming

Vanwege de vertrouwelijke informatie werken wij met gebiedsbescherming. Wilt u weten of uw regio nog vrij is? Neem contact op!  

 

Plan je succes

Aan het begin van een adviestraject stellen we via de ondernemings- en marketinganalyse gezamenlijk de bestaande situatie vast en benoemen de sterke en zwakke punten. En dat met een neutrale, externe blik. Vervolgens leggen we schriftelijk oplossingen vast en zie je op je marketingplanner hoe de route is uitgestippeld.

Maatwerk oplossingen

 Greinwalder & Partner Marketing Services begeleidt en adviseert meer dan 1.000 sport- en recreatieve bedrijven in Europa op strategisch niveau en is daarmee het grootste gespecialiseerde marketing- en reclameadviesbureau voor de fitness- en wellnessbranche. Kies het consulting pakket met het grootste potentieel voor uw club. Tijdens een traject van drie maanden halen we samen uit uw centrum duidelijk meer power. 

Neu - und Wiedereröffnung

Meer Cash

Voor ons is het niet de vraag OF maar HOE
u uit uw fitnessonderneming meer rendement
gaat realiseren. U analyseert uw kengetallen,
vergelijkt deze met benchmarks en ontdekt
verbeterpotentieel.

Start einer Vertriebsabteilung

Bodytuning

Activeer nieuwe doelgroepen en word zonder grote investering met twee unieke methodes DE figuurspecialist in de regio.

Konzeption der betriebl. Gesundheitsförderung

Feedback klanttevredenheidsonderzoek

Maak de klanttevredenheid meetbaar,
tastbaar en vergelijkbaar met een online
Klanttevredenheidsonderzoek. U krijgt de
benodigde feiten om de klanttevredenheid
verder te verbeteren.
Existenzgründung-Coaching  und Beratung

Op naar een hete zomer

Maak van komkommertijd verleden tijd.

Kundenbindung- und  Betreuungskonzept

Prijsvechters te lijf gaan

Een gedegen strategie maakt sterk tegen low budget.
Personalmanagement

Rebranding

   Voor een sterk merk en duidelijke positionering.

 


Profiteer van de ervaring van onze consultants en marketing specialisten


Het kost u minder dan twee extra lidmaatschappen per maand!

De volgende uitdagingen zijn ons dagelijks werk:

  • te lage instroom
  • te hoge uitstroom
  • te weinig leden
  • te lage tarieven
  • te lage omzet
  • onvoldoende rendement
  • moordende concurrentie
  • onduidelijke positionering
  • geen lange termijn strategie

    en nog veel meer

 

arjan_von_dorp

Arjan van Dorp

arjan.van.dorp@greinwalder.com

Tel. 06 - 282 46 319

Consultant | Marketing Specialist Nederland

 

rhodi_klaring

Rhodi Klaring

rhodi.klaring@greinwalder.com

06 - 532 32 891 

Consultant | Marketing Specialist Nederland

stellaschinnerl

Stella Schinnerl

stella.schinnerl@greinwalder.com

Tel. +49 89 450 98 1380

Coördinator Benelux

emielrodenburg

Emiel Rodenburg

emiel.rodenburg@greinwalder.com

Tel. +49 89 450 98 1388

Grafische Vormgeving en online Marketing Services

erika_sekulan

Erika Sekula

Erika.Sekula@greinwalder.com

Tel: +4989450981352

 

 

heinz_eger

Heinz Eger

Heinz.Eger@greinwalder.com

Tel: +498945098130

 

harry_stoimenos

Harry Stoimenos

Harry.Stoimenos@greinwalder.com

Tel. +498945098130

 

henning_vetter

Henning Vetter

Henning.Vetter@greinwalder.com

Tel. +49306956881

jessica_hartmann

Jessica Hartmann

Jessica.Hartmann@greinwalder.com

Tel. +4971139160646

 

joerg_schmidt

Jörg Schmidt

Jörg.Schmidt@greinwalder.com

Tel: +491722638344

 

 

julia_schulz

Julia Schulz

Julia.Schulz@greinwalder.com

Tel. +49306956881

kerstin_ehses

Kerstin Ehses

Kerstin.Ehses@greinwalder.com

Tel. +4915165126305

michael_winter

Michael Winter

Michael.Winter@greinwalder.com

Tel. +4971139160648

 

peter_intveen

Peter Intveen

Peter.Intveen@greinwalder.com

Tel: +4952612879559

ralf_pflaum

Ralf Pflaum

Ralf.Pflaum@greinwalder.com

Tel. +4974418638782

volker_moehring

Volker Möhring

Volker.Möhring@greinwalder.com

Tel: +496215540499

 

uwe_schoch

Uwe Schoch

Uwe.Schoch@greinwalder.com

Tel. +498945098130

contact met greinwalder & Partner

Heeft u een vraag over strategische ledenwerving, klantenbehoud of een optimaal rendement?

Neem vrijblijvend contact op 

marketing_beratung_greinwalder_marketing